Czym kierować się podczas wyboru żelu do ultradźwięków

Żel do ultradźwięków to produkt o charakterze transmisyjnym, który jest przeznaczony głównie do diagnostyki KTG oraz USG, jak również terapii ultrasonograficznej. W kosmetyce tego typu produkty wykorzystywane są między innymi do peelingu kawitacyjnego, mezoterapii bezigłowej czy jonoforezy. To właśnie dzięki takim kosmetykom głowica może mieć odpowiedni kontakt ze skórą. Czym kierować się, wybierając odpowiedni żel do zabiegów z ultradźwiękami i […]

Trzy sprawdzone sposoby na rzucenie palenia

Z uzależnieniem od papierosów można sobie poradzić, ale jeden wybrany sposób nie sprawdzi się u wszystkich osób, które chcą zerwać z nałogiem. Każdy palacz jest inny, dlatego warto eksperymentować. Niektórzy mogą przestać palić z dnia na dzień, inni muszą stopniowo zmniejszać ilość wypalanych papierosów. Najważniejsze, by zrobić to skutecznie.

Co zrobić aby uzyskać idealnie proste włosy w domu?

Prostowanie włosów to bardzo popularny zabieg stylizacyjny, który bez problemu możesz wykonać w domu. Wiele kobiet wykonuje go codziennie. Zastanawiasz się co zrobić, aby mieć idealnie wyprostowane włosy? Obawiasz się o to, że prostowanie zniszczy Twoje włosy? Podpowiadamy co zrobić, abyś była zachwycona wyglądem Twoich zdrowych, lśniących i prostych włosów.

Dlaczego warto inwestować w szklane butelki do kosmetyków?

Szklane opakowania w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród konsumentów, jak i producentów. Wynika to z coraz większej świadomości ekologicznej, ale również jakościowej — klienci chcą kupować produkty zapakowane estetycznie i bezpiecznie dla zdrowia, a wytwórcy chętnie im je dostarczają w szklanych, gustownych butelkach!

Prokastynacja – czym jest i jak sobie z nią radzić?

Zapewne każdemu z nas zdarzyło się odwlec w czasie załatwienie jakiejś sprawy, zwłaszcza jeśli była stresująca lub nieprzyjemna. Nie ma w tym nic niepokojącego, o ile takie postępowanie nie staje się naszym regularnym zachowaniem, przez które zaczynamy zaniedbywać obowiązki. W takiej sytuacji mówimy bowiem o prokastynacji. Czym ona jest?

Jakie objawy daje łokieć tenisisty?

Łokieć tenisisty (zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej) jest to określenie potoczne schorzenia, którego przyczyną są zmiany degeneracyjne struktury włókien kolagenowych ścięgien. Klasyczny łokieć tenisisty jest zmianą przeciążeniowo–zwyrodnieniową mięśni prostowników nadgarstka. Zmiany przeciążeniowe przyczepów ścięgien do kości najczęściej powstają w wyniku nakładających się na siebie mikrourazów. Mikrourazy są skutkiem powtarzających się w dłuższym czasie specyficznych ruchów przedramienia i nadgarstka.