Dieta ketogeniczna – hit czy kit?

Dieta ketogeniczna cieszy się dużym uznaniem wśród znanych osób, ale zanim zdecydujesz się na jej stosowanie, poznaj jej zasady. Nie dla każdego jest odpowiednia. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów i bardzo niską węglowodanów. Jest pomocna w odchudzaniu, ale może też wspierać leczenie niektórych chorób. Przekonaj się, na czym dokładnie polega dieta keto. W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje. 

Produkty bezglutenowe – jakość i różnorodność na wyciągnięcie ręki

Szukasz najlepszych produktów bezglutenowych w mieście? Nie szukajcie dalej! Nasz sklep oferuje szeroki wybór wysokiej jakości bezglutenowych produktów spożywczych od włoskich producentów. Niezależnie od tego, czy szukasz słodkich przysmaków, czy wytrawnych dań, mamy coś dla każdego z wrażliwością lub nietolerancją glutenu. Przyjrzyjmy się bliżej, co jeszcze nasz sklep ma do zaoferowania.

Dieta z dowozem do domu. Zalety cateringu pudełkowego

Catering dietetyczny to atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Codzienne przygotowywanie posiłków potrafi być czasochłonne – zakupy spożywcze, gotowanie, sprzątanie zabrudzonych naczyń. Firmy cateringowe oferują spersonalizowane rozwiązania, m.in. dania bezglutenowe, wegańskie czy ketogeniczne. Poznaj korzyści, jakie przynosi dieta z dowozem do domu.

Zdrowe śniadanie kobiety w ciąży nie tylko od święta

Obecny czas społecznej izolacji to niełatwy czas dla nas wszystkich. Wśród grup, które doświadczają w tej chwili szczególnych niepokojów, są kobiety w ciąży. Niezgodność pomiędzy obecną rzeczywistością, a wyobrażeniami dotyczącymi przeżywania wyjątkowego czasu ciąży i porodu, jest znacząca. Na wiele rzeczy nie mamy niestety wpływu, warto spróbować się skoncentrować na tych, które kontrolujemy – jak np. prawidłowe odżywianie. Należy pamiętać, […]

Czerwona herbata Pu-erh

Hei cza, zwana również pu-erh to nic innego niż słynna czerwona herbata, która jest produkowana w chińskiej prowincji Yunnan. Była znana już za czasów dynastii Tang (VII w.n.e.) i pił ją wyłącznie cesarz. Zwykły obywatel, pod groźbą ostrych restrykcji, nie mógł pijać czerwonego czaju. Dziś jest ona wysoko ceniona ze względu na jej właściwości przyspieszające przemianę materii oraz obniżenie cholesterolu […]