O tym, że zabiegi medycyny estetycznej niosą za sobą niesamowity potencjał, wie wiele osób, które już skorzystały z jej prawdziwych dobrodziejstw. W rękach lekarzy jest, aby je stale rozwijać i proponować pacjentom coraz to nowsze rozwiązania, które będą wzmacniały się nawzajem. Tak właśnie jest w przypadku terapii łączonej Endolift i Sunekos. Każdy z tych zabiegów działa doskonale w pojedynkę, a łącząc je możemy działać na inne wskazania, wzajemnie je uzupełniając. Jak? Wyjaśniamy wraz z dr. Marcinem Nowakiem, założycielem gabinetu dr Marcin Nowak Medycyna Estetyczna w Gdańsku.

Odmłodzenie, polepszenie kondycji skóry, naprawa jej napięcia i uszkodzeń to tylko kilka profitów, jakie niosą za sobą nowoczesne zabiegi. Stosując terapie łączone, możemy w przemyślany sposób osiągać efekty szybciej i komplementarnie działać na różne wskazania anti-aging. Czemu zatem nie spróbować połączenia zabiegów, które już samodzielnie dają doskonałe efekty? Stosując je razem w terapii, możemy spodziewać się wzmocnienia efektów! Co wybrać?

Endolift – doskonałe efekty już po jednym zabiegu!

Kiedy wiotkość skóry, opadający owal twarzy lub nadmiar tkanki tłuszczowej zaczynają ci przeszkadzać, zdecyduj się na zabieg Endolift. To nowoczesna małoinwazyjna metoda, działająca na miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową i wiotkość skóry. Pozwala wykonturować owal twarzy, zlikwidować tzw. chomiki, zniwelować drugi podbródek czy usunąć worki pod oczami. – To propozycja dla osób, które nie chcą się poddawać zabiegom chirurgicznym. Dzięki Endolift działamy silnie na skórę: następuje stymulacja do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz obkurczenie włókien kolagenowych już istniejących. Z drugiej strony działamy na tkankę tłuszczową podskórną. To połączenie dwóch efektów: lipolizy laserowej z zabiegami o charakterze liftingu. To świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy boją się zabiegów chirurgicznych, nie chcą się im poddawać, a pragną skorzystać z zabiegu, który daje silne efekty. Endolift jest dla osób, które również jeszcze nie kwalifikują się do leczenia operacyjnego oraz dla tych pacjentów, którzy szukają metod małoinwazyjnych, o dużej skuteczności, a jednocześnie bez uciążliwej rekonwalescencji i ryzyka – wyjaśnia dr Nowak.

Sunekos – unikatowa regeneracja skóry

Sunekos jest to wyjątkowe, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz sekwencji sześciu aminokwasów. Preparat podaje się za pomocą iniekcji. Stymuluje fibroblasty, aby tworzyły nowe włókna białkowe skóry, takie jak kolagen i elastyna. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona i ujędrniona. W efekcie zabiegu obserwujemy naturalny efekt wolumetryczny oraz rozświetlenie, zagęszczenie, ujędrnienie i ogólną poprawę kondycji skóry. To unikatowe połączenie składników preparatu sprawia, że skóra doskonale się regeneruje, jest odżywiona i zrewitalizowana.

Efekty ze zdwojoną siłą!

Endolift i Sunekos to procedury, które, mimo że różne, to doskonale idą w parze! Możesz wykonywać je samodzielnie i cieszyć się doskonałymi efektami zabiegów. Możesz też wypróbować terapię łączoną. Dlaczego warto?  – Po wykonaniu zabiegu Endolift obserwujemy najpierw działanie lipolityczne, a później widzimy obkurczenie skóry. Efekt lipolizy pojawia się od 2 do 4 tygodni po zabiegu, natomiast ostateczny rezultat, z uwagi na przebudowę skóry, widoczny jest nawet po 6 miesiącach od zabiegu. Zastosowanie Sunekos (połączenia kwasu hialuronowego i aminokwasów), czyli substancji stymulujących skórę, jest pomocne, aby osiągnąć efekty dodatkowego zagęszczenia skóry w tym czasie. W takiej konfiguracji Sunekos podajemy od 2 do 4 tygodni po zabiegu, w odstępach dwóch tygodni. Przyspiesza to regenerację skóry oraz finalny efekt terapii – tłumaczy dr Nowak. Jest to więc dodatkowa stymulacja skóry dla osób, które zainteresowane są stosowaniem bardziej rozbudowanych terapii z zakresu medycyny estetycznej. Decydując się na tego typu rozwiązanie, wybierasz terapie anti-aging wedle doskonale określonego planu

Dodaj komentarz